VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Souhrn fotbalového víkendu

/VÝSLEDKY/ Přinášíme vám výsledkový servis víkendových fotbalových zápasů na Opavsku a Hlučínsku.

30.10.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Miloš Pekař

I. dorostenecká liga

Pardubice - Opava 2:1 (1:0)

II. liga

Opava - Olympia Praha 5:1
podrobnosti zde

Vítkovice - Frýdek-Místek 5:0 (2:0)
Branky: 19. Mišinský, 36. Mrázek, 50. a 60. Kučera, 89. Twardzik

Ústí nad Labem - Hradec Králové 1:1 (1:1)
Branky: 32. Miskovič - 43. Nosek

Pardubice - Varnsdorf 3:2 (0:1)
Branky: 58. Křapka, 61. Petráň, 88. Piroch - 28. Durděvič, 56. Breda

Třinec - Žižkov 1:0 (0:0)
Branka: 48. Ižvolt

Sokolov - Příbram 1:0 (1:0)
Branka: 11. Ševčík

Táborsko - České Budějovice 0:0

Znojmo - Vlašim úterý 18.00, ČT4 Sport

MSFL

Hodonín - Hlučín 1:2
podrobnosti zde

Velké Meziříčí - Prostějov 1:2 (1:1)
Branky: 27. Dolejš (pen.) - 15. Šteigl, 73. Kroupa

Petřkovice - Uničov 0:2 (0:0)
Branky: 83. a 88. Krč

Líšeň - Rýmařov 2:1 (2:0)
Branky: 36. Fall, 43. Malík - 69. Ondruška

Mohelnice - HFK Olomouc 6:1 (2:0)
Branky: 11., 29. a 87. Šichor, 62. Fišara, 66. Woitek (pen.), 91. Zhang - 79. Schmidt

Vyškov - Uherský Brod 4:0 (1:0)
Branky: 33. Krejčí, 74. Matocha, 82. Božović, 88. Jeřábek

Kroměříž - Otrokovice 3:2 (0:0)
Branky: 52. Silný (pen.), 61. Krhut, 64. Neubert - 63. Dobeš (pen.), 68. Slaný

Valašské Meziříčí - Hulín 0:0

Divize E

Brumov - Hranice 1:3 (0:1)
Branky: 79. Vaculín - 32. Juřica (vl.), 82. a 88. Ligač

Havířov - Opava B 1:2 (1:0)
Branky: 21. Förster - 66. Jurečka, 78. Litwiak

Jeseník - Kozlovice 4:3 (2:1)
Branky: 7. Karakasidis, 17. Marcinov, 55. Bříza (pen.), 87. Řezníček - 12. Vogl, 72. Dostál, 92. Nekuda

Petrovice - Frýdlant nad Ostravicí 0:1 (0:0)
Branka: 48. Šigut

Nové Sady - Bohumín 1:1 (1:0)
Branky: 20. Škoda - 53. Opic

Šternberk - Vsetín 1:3 (0:0)
Branky: 79. Lukášek (pen.) - 52. Matůš, 86. a 89. Kapusta

Dolní Benešov - Nový Jičín 0:0

Krajský přebor

Polanka - Krnov 2:1 (2:1)
Branky: 12. Mašlanka, 44. Ševčík - 18. Čanecký

Heřmanice - Pustá Polom 3:1 (0:1)
Branky: 46. Tomšů, 52. Martynek, 58. Půda - 24. Štýbar

Šenov - Vratimov 5:2 (3:1)
Branky: 18., 32. a 52. Kopel, 27. Beránek, 77. Aniol - 10. Svěnčík, 70. Skoupý

Břidličná - Český Těšín 6:3 (4:2)
Branky: 7. a 31. Sklenařík, 25. a 42. Kučera, 52. Cabák, 60. Cabal - 17. Kiška (pen.), 18. Konečný, 63. Jakub

Čeladná - Stará Bělá 1:0 (0:0)
Branka: 50. Váňa

Háj ve Slezsku - Bruntál 0:1 (0:0)
Branka: 84. Adamovský

Dětmarovice - Orlová 5:1 (2:0)
Branky: 15.(pen.) a 57. Pospěch, 30. Macko, 62. Tomáš, 69. Škuta - 79. Kempný (pen.)

I.A třída, skupina A

Oldřišov - Jakubčovice 5:1 (1:1)
Branky: 16. Samek, 52. a 81. Fišer, 67. Bořucký, 70. Brunclík - 18. Murin

Mokré Lazce - Vítkov 5:1 (2:1)
Branky: 24. a 82. Galvas, 43. Půda (pen.), 73. Garba, 80. Kosňovský - 34. Jurečka

Velké Heraltice - Kravaře 2:1 (2:0)
Branky: 10. Rolný, 35. Piatkevič - 55. Barcal

Kobeřice - Hlubina 2:1 (1:1)
Branky: 28. a 73. Šimeček - 8. Krčmařík

Chlebičov - Slavkov 1:1 (0:1)
Branky: 62. Maloch - 18. Nevlud

Krásné Loučky - Ludgeřovice 3:2 (3:0)
Branky: 13. Chlopčík, 36. Pučan, 42. Fiurášek - 65. a 73. Pěntka

I.B třída, skupina A

Bruntál B - Město Albrechtice 5:0 (2:0)
Branky: 15. Češek, 37. Schovánek, 53. Barteska, 63. a 80. Kopec

Malé Hoštice - Hradec nad Moravicí 1:0 (0:0)
Branka: 89. Šafarčík

Horní Benešov - Štěpánkovice 0:4 (0:4)
Branky: 7. Heider, 13. a 23. Novák, 38. Grigarčík

Úvalno - Kylešovice 2:4 (1:1)
Branky: 21. Eckl, 85. Sovadina - 5. a 70. Gračanin, 47. Hoferek, 83. Levay

Suché Lazce - Velké Hoštice 4:0 (2:0)
Branky: 7. Havelka, 16. Vlha, 68. Herudek, 73. Kostka

Chomýž - Karlovice 4:1 (2:1)
Branky: 22.(pen.) a 79. Lhoťan, 44. a 89. Lukáš - 37. Burda

Žimrovice - Zlatníky 0:5 (0:2)
Branky: 36. Kavan, 44. Korbel (pen.), 48. Chmel, 80. Anelkin, 85. Uvíra

I.B třída, skupina B

Kozmice - Vřesina 2:3 (1:2)
Branky: 10. Babušík, 56. Bochňák - 3. Wilk, 7. Výšek, 86. Hloušek

Strahovice - Bohuslavice 1:2 (1:1)
Branky: 37. Býma - 29. Juchelka, 84. Štefek

Chuchelná - Šilheřovice 1:2 (1:1)
Branky: 37. Steffek - 33. Steffek (vl.), 87. Petr

Velká Polom - Darkovice 2:0 (0:0)
Branky: 51. Ludvík, 77. Hyrdel

Klimkovice - Ostrava-Jih 1:3 (0:2)
Branky: 80. Lubojacký - 20. Žíla, 25. Klemiš (vl.), 51. Gaži

Dolní Lhota - Píšť 8:0 (5:0)
Branky: 2., 44. a 48. Zdražila, 30. Chadziandoniu, 32. Křižák, 38. Kozelský, 49. a 56. Bedry

Okresní přebor

Budišov nad Budišovkou - Stěbořice 7:0 (6:0)
Branky: 3. a 22. Pizur, 10., 17. a 42. Modelský, 34. Pražák, 71. Kuric

Litultovice - Hlavnice 3:1 (1:0)
Branky: 31. Tengler, 47. Haas, 75. Doležel - 56. Liška

Slavia Opava - Březová 3:0 (0:0)
Branky: 63. Maisel, 77. a 86. Škrobánek

Štítina - Dolní Životice 0:2 (0:0)
Branky: 55. a 69. Tengler

Dobroslavice - Kobeřice B 4:2 (1:2)
Branky: 2. a 56. Rathouský, 60. Stupka, 82. Chromečka - 28. Mrovec, 43. Gargoš

Jakartovice - Otice 2:0 (0:0)
Branky: 58. Urban, 62. Hlaváč

III. třída, skupina A

Oldřišov B - Služovice 0:7 (0:2)
Kozmice B - Dolní Benešov B 3:5 (0:1)
Strahovice B - Bohuslavice B 3:2 (2:1)
Bolatice B - Darkovičky B 4:1 (1:1)
Štěpánkovice B - Sudice 0:0

III. třída, skupina B

Holasovice - Vávrovice 3:1 (2:1)
Sosnová - Slavkov B 0:6 (0:4)
Brumovice - Deštné 4:2 (0:1)
Radkov - Štáblovice 0:2 (0:1)
Melč - Svobodné Heřmanice 7:0 (4:0)

III. třída, skupina C

Budišovice - Skřipov 0:5 (0:1)
Kyjovice - Raduň 3:2 (0:1)
Vávrovice B - Horní Lhota 0:7 (0:3)
Palhanec - Komárov 0:4 (0:1)
Hrabyně - Větřkovice 2:1 (1:0)
Těškovice - Pustá Polom B 2:5 (2:0)

Autor: Redakce

30.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 125 Kč

Řezači plamenem zámečník - stehař. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 125 kč, mzda max. 175 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173 - volejte PO - PÁ 8:00 - 14:00 hod., e-mail: tumova@ostroj.cz., Požadujeme: vyučen ve strojírenském oboru, znalost čtení technických výkresů podmínkou, platné svářečské oprávnění (CO2) podmínkou, platné paličské oprávnění výhodou, zkušenost se stehováním složitých svařenců velkých rozměrů výhodou., Pracovní doba: ranní 6:00 -14:00 hod., odpolední 14:00 - 22:00 hod., noční 22:00 - 6:00 hod., pracoviště: Opava. , Náplň práce: provádí samostatné stehování a svařování dílců, provádí samostatné rýsování dílců pro opracování, provádí samostatné čtení a činnosti dle technické dokumentace, provádí pálení ručně a strojkem, provádí rovnání dílců plamenem a pod lisem.. Pracoviště: Ostroj a.s., Těšínská, č.p. 1586, 746 01 Opava 1. Informace: Lenka Tůmová, +420 553 872 173.

Právo - Právo Právník 24 000 Kč

Podnikoví právníci PRÁVNÍK, PRÁVNÍČKA. Požadované vzdělání: bakalářské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Galvasová Věra Mgr., tel.: 553 707 230 (po - pá: 7:00 - 15:30 hod.). Žádost o přijetí, životopis a kopie dokladů o nejvyšším dosaženém vzdělání zašlete na e-mail: vgalvasova@vez.opa.justice.cz. , min. VŠ právní vzdělání v bakalářském studijním programu, bezúhonnost, osobnostní způsobilost, zdravotní způsobilost., Pracovní doba 7:00 - 15:30 hod. ( po dohodě lze upravit), pracoviště Opava, nástup dle dohody.. Pracoviště: Vězeňská služba české republiky - věznice a ústav pro výkon zabezpečovací detence, Krnovská, č.p. 155, 746 01 Opava 1. Informace: Věra Galvasová, +420 553 707 230.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 130 Kč

Svářeči SVÁŘEČ KOVŮ - ELEKTRODA. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 130 kč, mzda max. 150 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173 - volejte PO - PÁ 8:00 - 14:00 hod., e-mail: tumova@ostroj.cz., vyučen technickém v oboru, praxe ve svařování dle výkresové dokumentace podmínkou, výborná znalost čtení technických výkresů podmínkou, platné svářečské oprávnění ZK 111 - elektroda, jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení výhodou, samostatnost a flexibilita,, - ochota pracovat ve 3 směnném., Pracoviště: Opava. , Náplň práce: samostatné svařování dílců a navařování tvrdokovem, tepelné zpracování součástí, výroba strojních součástí nářadí.. Pracoviště: Ostroj a.s., Těšínská, č.p. 1586, 746 01 Opava 1. Informace: Lenka Tůmová, +420 553 872 173.

Výroba - Výroba Zámečníci strojů 100 Kč

Zámečníci strojů STROJNÍ ZÁMEČNÍK - OBSLUHA CNC HYDRAULICKÉHO OHRAŇOVACÍHO LISU (DIVIZE STROJÍRNA). Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč, mzda max. 120 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, 731 607 906, e-mail: tumova@ostroj.cz., SOU ve strojírenkém oboru, praxe na ohraňovacím lise min. 1 rok podmínkou, výborná znalost čtení technických výkresů podmínkou, zkoušky ZK311, ZK135-W01 (základní CO2 + pálení), přísný a disciplinovaný přístup, samostatnost, flexibilita., Pracoviště Opava, nástup ihned., Náplň práce: provádí obsluhu hydraulického lisu CNC APHS 4100x400, provádí seřízení stroje a nastavení technologických parametru pro ohyby, provádí ohýbání položek dle výkresové dokumentace a výměnu nástrojů, práce není vhodná pro uchazeče bez praktické zkušenosti v oboru zámečník.. Pracoviště: Ostroj a.s., Těšínská, č.p. 1586, 746 01 Opava 1. Informace: Lenka Tůmová, +420 553 872 173.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Chorvatská fanynka. Fotbalové MS Rusko 2018
12

Krásné ženy z Argentiny, Nigérie a Evropy. Vyberte nejhezčí fanynku skupiny D

Zasedání zastupitelstva v Kravařích. Ilustrační foto.
1

Příspěvek pro aquapark v Kravařích byl odklepnut

Fotbalová sobota: SFC i Baník hrají na Opavsku. Hrozí střety fanoušků?

Baník v sobotu od 11 hodin hraje přípravný duel s Ružomberkem v Bolaticích. SFC pak od 15 hodin ve zhruba 15 kilometrů vzdáleném Oldřišově změří síly s Vítkovicemi.

Historicky první jaderná svatba a od císařpána k bolševikům: zhlédněte videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pátek 22. června 2018.

Slezský FC  testuje ofenzivní talent ze Srbska

Bezesporu zajímavého fotbalistu testuje v současné době nováček první ligy z Opavy. S prvním týmem trénuje osmnáctiletý ofenzivní záložník Saša Glišić, který hrál za FC Brodarac juniorkou Ligu mistrů.

Deník přináší pravidelnou přílohu s fotografiemi miminek

Sobotní vydání regionálních Deníků přináší pravidelnou přílohu Moje rodina, která obsahuje fotografie miminek narozených v uplynulých dnech. 

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT