Fanoušci, kteří si chtějí zahrát po boku svých idolů, se do sestavy mohou dostat přes vědomostní soutěž Opavského a hlučínského deníku a Regionu.

Celkem si s fotbalisty zahraje čtyřiadvacet fanoušků. Dva nejvěrnější budou nominováni vedením klubu, šest míst obsadí vítězové fotosoutěže a zbývajících šestnáct míst bude obsazeno výherci vědomostní soutěže, která je pořádána právě ve spolupráci s Opavským a hlučínským deníkem a Regionem.

„Vedení nominuje přímo pouze dva fanoušky. Vybereme je z řad našich nejvěrnějších, kteří s týmem pravidelně vyjíždějí také k venkovním zápasům,“ prozradil generální manažer Slezského FC Opava Pavel Hadamczik.

První kolo soutěže startuje dnes a jeho uzávěrka je ve čtvrtek o půlnoci. Ve hře jsou první čtyři místa v sestavě.

Otázka je vcelku jednoduchá. Který fotbalista, jenž v minulosti hrával za Opavu, obléká v současné době dres italské Brescie?

Správné odpovědi, včetně svého jména a telefonního kontaktu, zasílejte emailem na sport.opavsky@denik.cz, nebo formou SMS na 606 666 503. V potaz se bere pouze jedna odpověď.

V každém mužstvu budou v základních sestavách a po celou dobu utkání fanouškům rezervována 3 místa. Podmínkou pro zařazení do mužstva je dovršení 16 let nejpozději v den konání utkání.

Ještě pro připomenutí. Utkání se odehraje 27. prosince na umělé trávě v Kylešovicích a výkop má v 10.30.