Fotbalisté dorostu SFC si z Brna zaslouženě odváží tři body. V první půli byla Opava jednoznačně lepším mužstvem. Brněnští fotbalisté se do žádné nebezpečné akce nedostali.

Naopak Slezané kromě Středulova gólu měli ještě další šance, které si říkaly o proměnění. Brňané proto mohli být rádi, že do kabin odcházeli jen s jednobrankovým přídělem. V druhé půli se hra vyrovnala a v samém závěru zápasu došlo před brankou Slezanů ke dvěma nebezpečným závarům, které ale obrana v čele s jistým brankářem Květonem vyřešila.

Na stranu Opavy se tak přiklonilo i pověstné štěstíčko. Tři body si však Opava z Brna veze po zásluze.

1 FC Brno : SFC U19 0:1 (0:1) branka 23. min. Středula Sestava Opavy: Květon, Štefek, Horák (76. min. Hrabina), Pomp, Michalčák, Furik (46. min. Kašný), Středula, Krčmařík, Neubert, Wirth, Holčák (90. min. Kaštovský).