ŠTĚPÁNKOVICE – JAKARTOVICE 2:3 (1:3)

Jakartovický kouč Zdeněk Knopp měl problémy se sestavou a na pravou stranu obrany musel postavit i dorostence Justa. Začátek ale hostům vyšel. V pokutovém území domácích propadl míč a zkušený Luboš Knoflíček otevřel skóre. O pár minut později přišla další změna skóre. Jakartovice házely dlouhý aut, balon propadl k Satkemu a ten zvýšil na 0:2. Ve 20. minutě štěpánkovické smůla přetekla. Sebrala trefil břevno, odražený míč doputoval k Satkemu ten také mířil do brankové konstrukce, odrazil se na rameno Knoflíčka a od něj do sítě – 0:3. „Byli jsme v předu stoprocentně efektivní. Dá se říci, že ze tří střel jsme dali tři branky,“ řekl jakartovický trenér Zdeněk Knopp. Stěpánkovice do poločasu přece jen ožily. Fiala fauloval v pokutovém území Grigarčíka a kopala se penalta. K její exekucí se postavil Martin Sebrala – 1:3.

Druhý poločas přinesl snahu domácích o vyrovnání. Ta přinesla své ovoce po průniku Benka a brance Sebraly, jenž snížil na 2:3. „Stáhli jsme se do obrany a hrozili z brejků, ale žádný se nám nepodařilo dotáhnout do konce,“ hovořil Knopp o druhém poločasu. Štěpánkovickým nešla upřít snaha. Měli i šance. Smažíkovu hlavičku lapil Sípek, obdobně si poradil i se střelou Vlastimila Harazima. „Šípek nás podržel, byl opravdovou oporou,“ chválil současnou jedničku Jakartovic trenér. Na domácí straně vládlo zklamání. „Hlavně ve druhém poločase jsme byli lepším týmem. Bohužel štěstí nám nepřálo. Dnešní utkání bylo pro nás z kategorie hodně smolných,“ smutnil domácí záložník Martin Sebrala

Branky: Sebrala 2 (jedna z pokutového kopu) – Knoflíček 2, Satke.

Sestava Štěpánkovice: Lukovics – Benek, Kurka, Heider, Novák – Poštulka, M. .Harazim, Sebrala, Smažík, V. Harazim (75. V. Lukovics) – Grygarčík (88. Kretek)

Sestava Jakartovice: Šípek – Just (46. Smělík), Fiala, Kavan, Hujík – Pusch, Garba, Klimenko, Satke – Hořínek, Knoflíček (90.+ 2. Brdlík).

PETR DUŠEK