I přes tyto ztráty nepřijel hostující tým pouze bránit. Hýřil aktivitou a již během prvního poločasu několikrát zaměstnal domácího brankáře. Ve 21. minutě se před gólmanem ocitl hostující Hanzlík, z dobré pozice ale netrefil branku.

Stejný hráč se ocitl i ve druhé šanci zápasu. Brankáři Louček udělal i kličku, ovšem zakončoval již z úhlu a domácí odvrátili na rohový kop. Naopak největší nebezpečí pro Strahovice hrozilo od ostrostřelce Satkeho, který dal poprvé o sobě vědět v závěru prvního poločasu. Objevil se zcela sám před Hranošem, ten jeho pokus vykryl.

Druhou půli začaly Krásné Loučky náporem a hned po minutě hry mohl chybu strahovické defenzivy potrestat Satke. Za záchrannou brzdu zatahoval opět gólman Hranoš, který pádem pod nohy šanci domácího útočníka zlikvidoval. „V této pasáži zápasu měli domácí navrch,“ přiznal jeden z hostujících trenérů Josef Dombek.

Jenomže přišla 50. minuta a v ní rychlý kontr Strahovic. David Hanzlík se řítil sám na gólmana, pokus o lob mu ale nevyšel, a skóre tak zůstalo beze změn. „Bohužel se prokázalo staré pravidlo nedáš – dostaneš. Domácí rychle rozehráli a vstřelili nám vedoucí gól,“ pokrčil smutně rameny Dombek.

V 73. minutě přišel pro hosty druhý úder. Další zaváhání obrany potrestal Satke. „I přes naši snahu se nám nepodařilo s výsledkem již nic udělat. Hráčům nešla upřít bojovnost, ale na rozdíl od domácího týmu jsme nedokázali proměnit šance. Soupeř dokonale dokázal potrestat naše vlastní chyby,“ hodnotil zápas Josef Dombek.

Kr. Loučky –Strahovice 2:0 (0:0)
Strahovice: Hranoš – Hluchník, J. Nevřela, L. Pekárek, M. Obrusník - Hladík, J. Pekárek, O. Pekárek, Lhotský – Hanzlík, P. Nevřela.