Domácí celek začal zhurta a v úvodu pálil Ondřej Pekárek do tyče. Ve 22. minutě zahrozili Strahovičtí znovu. Po Barancově centru a střele Jiřího Nevřely vykopávali hosté míč z brankové čáry.

Ve 34. minutě, tedy do třetice to favoritovi vyšlo. Baranec poslal míč za obranu, na který si naběhl Kubjatko a otevřel skóre. Strahovičtí byli při chuti, Ondřej Pekárek trefil znovu tyč, ale za další okamžik předvedli domácí biliárovou akci, kdy si doslova vyťukali obranu Krásných Louček a Kubjatko zvyšoval na 2:0.

V úvodu druhé půle se soupeř pokoušel o zvrat. Mohl se vrátit i do zápasu, ale střelu jednoho z hráčů zastavilo břevno Hranošovy branky. „Poté jsme ale převzali iniciativu my a Krásné Loučky sevřely na jejich polovině,“ řekl jeden z domácích koučů Josef Dombek.

Do role hlavního režiséra se převtělil Petr Baranec, který rozdával balony jako na zlatém podnosu. Nejdříve na 3:0 zvýšil z penalty Ondřej Pekárek. Hned na to přidal čtvrtý gól Hanzlík. Strahovičtí se v té chvíli fotbalem vyloženě bavili.

V 62. minutě utekl Baranec a Josefus hlavou zvyšoval na 5:0. To nebylo ale vše. V 77. minutě opět nahrával Baranec a Jiří Pekárek ranou k pravé tyči - 6:0. „Hra se odehrávala v naší režii a měli jsme i šance, které se nám ale nepodařilo proměnit,“ řekl Dombek.

Hosté v poslední minutě korigovali na konečných 6:1. „S podzimem jsme se rozloučili více než dobře. Dobře se bavili i diváci, kterých přišlo hodně,“ zakončil Dombek.

Strahovice - Krásné Loučky 6:1 (2:0)
Branky: Kubjatko 2, O. Pekárek, J. Pekárek, Hanzlík, Josefus – Rutkovský
Sestava Strahovic: Hranoš – Hluchník (65. P. Nevřela), L. Pekárek (73. Obusník), J. Nevřela, Lhotský – Josefus (77. Hladík), O. Pekárek, J. Pekárek, Hanzlík – Baranec, Kubjatko
Tabulka I.B třídy po 13. kole.