„Absolvujeme zimní turnaj ve Vřesině. Výsledky jsou někdy dobré, někdy špatné. Pořád je to ovšem příprava. Naposledy jsme prohráli 1:4 s Heřmanicemi, nad kterými náš celek ještě v poločase vedl nejtěsnějším možným rozdílem.

Pak jsme to trochu prostřídali a nakonec inkasovali čtyři branky. Zápas proti Heřmanicím a vůbec celá příprava nám ukazuje, že musíme zapracovat na obranné činnosti mužstva,“ podotkl asistent trenéra Lazců Erich Říčný.

Lazečtí se chystají vyztužit své řady. Říčný však ještě nechce být konkrétní: „Měl by přijít jeden hráč do obrany a jeden do zálohy. Jména ovšem ještě neprozradím.“ Suché Lazce jsou sice aktuálně třetí, ale za žhavého kandidáta na postup se nepovažují.

„Kdybychom postoupili, asi bychom se nebránili. Ale cesta bude dlouhá. Chce to jít od zápasu k zápasu. Vyhrávat doma a dovézt i nějaké body zvenku. Největším aspirantem na změnu ligové příslušnosti však budou Strahovice. Mají nejkvalitnější a nejvyrovnanější kádr. Navíc jsou podzimním mistrem ligy,“ zakončil Erich Říčný.

(dus)