Jeho tým prohrál s vedoucí Polankou doma 1:3. „Polanka je někde jinde. My jsme ale neodehráli až tak špatné utkání, hlavně první poločas byl z naší strany povedený,“ míní trenér Tomáš Kamrád.

„Nebyli jsme kompletní, a to také sehrálo svou roli,“ doplňuje bývalý fotbalista Ostroje Opava.

K trénování se vrátil po krátké pauze. „Nabídku z Kobeřic jsem dostal v týdnu před zápasem v Ludgeřovicích. Chci klubu pomoci, přece jen ve vesnici žiju,“ říká trenér, který naposledy vedl divizní Dolní Benešov. Ambiciózní kouč věří, že záchrana se povede. „Máme dobré mužstvo s řadou zkušených hráčů. Nepříliš povedený vstup do jarní části byl zapříčiněn i tím, že jsme hráli s celou špičkou soutěže. De facto sezona pro nás začíná až nyní.

Hrajeme s týmy, které jsou na tom stejně jako my. Podle mě následující čtyři kola mohou hodně napovědět,“ tvrdí Tomáš Kamrád.

Své působení v I. A třídě rozhodně nebere jako ústup ze slávy. „Já se na to tak nedívám. Dělám fotbal, protože mě baví. Samozřejmě, že rád bych si ještě zkusil větší fotbal, ale v současné době to neřeším. Do konce jara jsem domluvený tady v Kobeřicích a pak se uvidí, co bude dál,“ uzavřel Tomáš Kamrád.