„To, co pánové rozhodčí předváděli, byl děs a hrůza. Nechápu, jak vůbec mohou pískat, dnes by zde neuspěl snad nikdo,“ nebral si servítky chlebičovský trenér, který byl v průběhu druhé půle dokonce vykázán z lavičky.

Chlebičov nezačal špatně, již v první minutě se řítil na domácího brankáře Kratochvíl, ale trefil ho jen do nohy. Vzápětí kontrovali Jindřichovští, na brankáře Josefuse si ale nepřišli.

Ve 23. minutě ovšem hostující gólman chyboval a Hanslík otevřel skóre. Chvilku nato mohl srovnat Kratochvíl, avšak jeho ránu zastavilo břevno.

Ve druhém poločase chtěl Chlebičov vyrovnat. V 50. minutě se mu to podařilo. Novák oběhl obránce, dostal přihrávku od Vaňka a mířil přesně. „Bohužel sudí nepochopitelně zvedl praporek a gól neuznal,“ láteřil trenér hostů, a to nebylo vše.

Kapitán Stanjura žádal vysvětlení, za což byl odměněn červenou kartou. „Já jsem byl navíc vykázán z lavičky,“ mávl rukou Černohorský. I v deseti se hosté snažili, měli šance, gól však nedali.

„Každou naši akci hatil zvednutý praporek sudího. Vrchol bylo, když náš hráč běžel na branku, soupeř mu šlápl zezadu na paty a sudí mu odpískali útočný faul. Tomu jsem se musel už jen smát,“ pronesl ironicky hostující kouč.

Domácí v samotném závěru vstřelili druhý gól a bylo definitivně rozhodnuto. „Hráčům nemohu nic vytknout. Dnes to bylo o něčem jiném, vždyť ani domácí ta výhra netěšila. Sečteno, podtrženo dnes to bylo velké divadlo,“ uzavřel Černohorský, který, jak sám řekl, byl zralý na infarkt.

Jindřichov - Chlebičov 2:0 (1:0)
Branky: Hanslík, Dimitrov
Sestava Chlebičova: Josefus – Machura, Stanjura, D. Hollesch, Lokoč (85. Gabaj) – Tihelka, Vaněk, J. Hollesch, Novák – Vyskočil, Kratochvíl
Tabulka I.B třídy po 12. kole.