Lepší začátek měli domácí. Už v sedmé minutě se dostal do vápna Beránek a přízemní střelou poslal svůj celek do nejtěsnějšího možného vedení. Chvíli nato se probojoval do šance Hendrych, ale v zakončení ještě neuspěl.

Se šestnáctou minutou se však již dostavilo vyrovnání. Agilní Hendrych vypíchl míč chybující obraně domácích, odražený míč se následně ocitl až před Truplem, pro kterého nebyl problém svou dobrou pozici přetavit v gól. V

minutě šestadvacáté byla k vidění krásná akce doslova z naší dílny. Šubrt perfektní českou uličkou vyslal ke zteči Hendrycha, jenž se nemýlil. S úderem 31. minuty ovšem zaváhali hostující zadáci a Ryboň usměrnil balon do vlastní sítě.

Chvíli potom přišel šok. Hendrych se pustil s rozhodčím do zbytečné diskuse a vzhledem k tomu, že měl ve svém zápasovém rejstříku zapsánu už jednu žlutou kartu, musel předčasně pod sprchy. „Naprosto hloupé vyloučení. V tu chvíli jsme ztratili nejlepšího hráče na hřišti,“ řekl klubový prezident Háje Emil Vrchovecký.

Těsně před odchodem do kabin se domácí po rozebrání hájecké defenzivy prosadili potřetí zásluhou Beránka. Druhá půle začala tlakem hostí. Trupl nejprve úspěšný nebyl, ale Surovému se už v 65. minutě povedlo vyrovnat., když k němu prošel balon, který vzápětí uklidil do brány.

V závěru se ve vyložených brankových příležitostech objevili Halška se Šubrtem, ale nedali. „Během prvních třiceti minut jsme měli dát tři nebo čtyři góly. Rozhodujícím faktorem bylo i to, že se Hendrych nechal vyloučit takhle zbytečným způsobem. Bod je pro nás velkým zklamáním,“ uzavřel přední pohlavár Háje ve Slezsku Emil Vrchovecký.

Vratimov – Háj ve Slezsku 3:3 (3:2)
Branky: 7. a 44. Beránek, 31. vl. Ryboň – 16. Trupl, 26. Hendrych, 65. Surový
Sestava Háje: Ujfaluši – Paulus (87. Vitásek), Halška, Surový, Ryboň (60. Mališka) – Maloch, Šubrt, Nádvorník, Palus – Hendrych, Trupl (70. Prokša)
(dus)