Do zápasu vedle hráčů nastoupí i čtyřiadvacet fanoušků na jejichž nominaci (Z řad fanoušků byl o utkání velký zájem, do redakce přišlo přes tisíc odpovědí.) se výraznou měrou podílel také Opavský a hlučínský deník, který do zápasu vyslal sestavu ve složení: Radim Mlčoch, Tomáš Honajzer, Petr Barteska, Matěj Míka, Tomáš Mičola, Petr Stoklasa, Tomáš Lebeda, Michal Gregárek, Roman Boháč, Jan Holouš, Pavel Hodža, Petr Malinek, Michal Havlický, David Vitásek, Martin Jochim a Kamil Lindovský, Pavel Petržela s Janem Hanzlíkem.

Zbývající šestici tvoří nejlepší výjezdáři a nákupčí ve fanshopu: Jan Pitřík, Tomáš Hrubý, Pavel Hollesch, Tomáš Stoček, Pavel Holeš a Tomáš Vitek. Původně nominovaného Petra Krtka Pelce nahradí Radek Vajda. „Mrzí mne, že nemohu hrát, ale vzhledem k hokejovým turnajům mám povinnosti na zimáku. Proto jsem své místo přepustil Radku Vajdovi,“ vysvětlil Petr Pelc.

A kdo ze známých jmen se v Kylešovicích představí: Petr Žemlík, Radek Látal. Karel Orel, Radek Prasek, Alois Grussmann, Jiří Bartl, Jan Baránek, Zdeněk Partyš, Jan Nezmar, Zdeněk Pospěch, Jaroslav Kolínek, Michal Kosmál, Jaroslav Černý, Libor Kozák, Petr Švancara, Jiří Hruška, Jindřich Pardy, Lukáš Černín a další. „Účast na vánočním zápase potvrdil i Karel Jarůšek,“ uvedl generální manažer Slezského FC Opava a dodal: „Věřím, že si lidé udělají v sobotu čas a přijdou se na vánoční zápas podívat. Ten loňský nám vyšel nad očekávání, věřím, že i teď v sobotu se budou nejen diváci dobře bavit.“

Sobotní zápas začíná v 10.30, fanoušci, kteří budou hrát, se na sraz dostaví o půl hodiny dříve. Podmínkou je teplé oblečení a vlastní obuv (nelze použít kolíkové kopačky). Hráči z řad fanoušků budou mít v každé z jedenáctek rezervována tři místa, na kterých se budou střídat.