Úvodní dějství nabídlo jednu gólovou akci. Záložník Zvardoň prodloužil na svého spoluhráče Blažeje, který se do míče opřel krásně levačkou a Heraltice rázem vedly. Velké věci se začaly dít až po změně stran. Zvardoň si naběhl na přesný pas Zemborského a míč umístil krásně do vinklu.

Velké Heraltice si musely oddychnout, když hlavní arbitr vyloučil za nesportovní chování Polhoše. „Zbytek utkání jsme trochu podcenili,“ popisoval domácí kormidelník Rostislav Štěpán.

V 70. minutě ztratil jeden z heraltických fotbalistů v oblasti středového kruhu míč, Služovice přešly do rychlého brejku, vyšachovaly celou obranu a střelcem branky se stal V. Ciminga. O 180 sekund později hosté perfektně rozehráli přímák a po rozložení heraltické defenzívy vyrovnával Kremser.

Hostujícímu celku se paradoxně v méně lidech více dařilo a vytvořil si ještě tři obrovské příležitosti. Jako první ztroskotal na výborném Kubánkovi Kremser a po něm na heraltického brankáře nevyzrál ani Míška.

Do třetice všeho dobrého i zlého nebyl úspěšný ani Wojcicki. Utkání tak dospělo k remíze 2:2. „Musím říci, že konec podzimní části se již blíží, protože momentálně máme poměrně rozsáhlou marodku. Během zimní pauzy tak budeme moci doléčit šrámy,“ prohlásil kouč domácího výběru Rostislav Štěpán.

„Co se týče vývoje utkání, můžeme být za bod rádi. Kdybych se však jako divák přišel podívat na zápas v šedesáté minutě, řekl bych, že Služovice by si vítězství zasloužily,“ poznamenal prezident služovického klubu Tomáš Barč.

Velké Heraltice - Služovice 2:2 (1:0)
Branky: 30. Blažej, 60. Zvardoň – 75. V. Ciminga, 78. Kremser
Sestava Velkých Heraltic: Kubánek – Kačeriak, M. Štěpán, V. Valchař, Piatkevič – Tesař (80. Rašo), Zemborski, Čunta, Zvardoň – Mrákava, Blažej (60. Vojáček)
Sestava Služovic: Michalčík – Polhoš (65. ČK), A. Ciminga, Kriebel, Slavík – Hnida, Wojcicki, Míška, Kremser (79. Weczerek) – Klein (50. Granzer), V. Ciminga

(dus, rob)

Tabulka Okresního přeboru po 12. kole.