Až do čtyřicáté minuty se hrálo bez branek. Oba soupeři si do té doby vytvořili několik slibných šancí, ale nedokázali je využít. Pět minut před přestávkou se domácí poprvé prosadili. Po centru do pokutového území dorazil míč za záda hostujícího gólmana Malohlava.

Na začátku druhého poločasu se Velkohoštičtí snažili vyvinout tlak, ale vyrovnat se jim nepodařilo. Naopak to byli opět domácí, kdo slavil úspěch. Křížnou střelou z křídla se v pětapadesáté minutě trefil Rozsypal.

Hostům se přece jen povedlo utkání zdramatizovat. Na centr si v šestnáctce Fulneku nejvýše vyskočil obránce Janecký a hlavou snížil.Poslední slovo však měli přece jen domácí, když svou druhou branku v utkání zaznamenal Malohlava.

„Měli jsme ze zápasu trochu strach. Domácí nám slibovali pořádný debakl, který se ale nakonec nekonal. Byl to jak herně, tak na šance vyrovnaný zápas. Fulnek hrozil hlavně po standardních situacích a po centrech. Prakticky z nich taky dal dva góly. Sice jsme prohráli, ale s hrou panuje velká spokojenost. Povedlo se nám do týmu začlenit posily, takže mužstvo nám šlape,“ hodnotil výkon svých fotbalistů kladně trenér Velkých Hoštic Karel Janků.

Fulnek B – Velké Hoštice 3:1 (1:0)
Branka: Malohlava 2, Rozsypal - Janecký
Sestava Velkých Hoštic: Lefenda A. – Černín – Janecký, Lefenda M., Janků – Filip, Stoklasa (Martiňák), Novák (Směja), Bensch (Pluške) – Pluschke M., Pluschke D

(hab)