Premiéru měl úspěšnou. Na vysokém vítězství nad béčkem Slavkovka 5:1 se podílel jednou vstřelenou brankou, navíc po jeho centru z rohu si dali hosté vlastní gól. „Premiéra nám vyšla, můžeme být spokojeni,“ usmíval se po zápase třiatřicetiletý fotbalista.

K odchodu ze svého mateřského klubu řekl: „Již během jarní části jsem avizoval, že chci skončit. Pokud by nepřišla nabídka ze Štítiny, hrál bych za béčko,“ řekl Tomáš Vožník a dodal: „Přece jen v posledních letech jsme se dostali do stereotypu a hráli vesměs pořád o záchranu.“

Štítinské nabídce konkurovala ještě jedna zahraniční z Polska. „Byla dobrá i co se týče financí. Jednalo se o tým hrající na úrovni našeho krajského přeboru. Nakonec ale z toho sešlo,“ usmál se zkušený kanonýr.

„Fotbalem se nyní vyloženě bavím. Ve Štítině je dobrý tým, řada hráčů prošla vyššími soutěžemi. Máme na to, abychom bojovali o špici,“ míní Vožník. Jeho štítinská mise je zatím domluvena na půl roku, pak se uvidí.

„S Hošticemi máme dohodu, že pokud budou potřebovat, v zimě se vrátím,“ poznamenal mladší z bratrské dvojice Vožníků. O případném návratu do vyšších soutěží fotbalista, který prošel krom Velkých Hoštic také Opavou, Dolním Benešovem a Kravařemi, zatím nepřemýšlí.

„Uvidíme, co bude. Člověk už není nejmladší,“ zakončil s úsměvem Tomáš Vožník.