„Zaměstnanecká liga byla dobrým odreagováním po práci,“ usmíval se Tomáš Kramář. „Myslím si, že jsme neudělali obci ostudu,“ pokračoval bývalý vynikající brankář. „Třeba s Opavou jsme měli ještě dost sil a byla z toho remíza. V semifinále jsme zápas ztratili v závěru,“ bilancoval. Bolatice jsou dle Kramářových slov ideální fotbalovou destinací. „Fotbalově jsme hodně činí. Máme áčko, béčko, staré pány. Ale co nás těší nejvíce, tak nám jedou děti. Jsme rádi, že po covidu začaly chodit ve velkém,“ pochvaluje si Tomáš Kramář. „Fotbalu hodně pomáhá i obec, tohle spojení u nás funguje,“ libuje si.

Za svou obec měl původně naskočit i starosta Herbert Pavera. „Slíbil nám, že si přijde zahrát, ale nemohl. Fandil nám alespoň po telefonu,“ řekl Tomáš Kramář. Vzhledem k jeho profesi bychom ho očekávali v brance. „To už pro mě není. Odchytal jsem toho už dost, raději se jdu proběhnout s úsměvem,“ pronesl.

Fotbalu se věnují i jeho dva synové. Tim chytá v Hlučíně, Denis kope druhou ligu za Opavu. „Kluci měli od mala fotbalový režim. Viděli ho u dědy, u mě. Jsem rád, že je to baví,“ uzavřel Tomáš Kramář povídání.