Na mokrém terénu se o slovo jako první přihlásili hosté. Levákovu ránu ale domácí gólman lapil. Ve 20. minutě zavelel k útoku chlebičovský Vaněk, obešel dva hráče, nahrál Gabajovi, který se ještě mezi střelce nezapsal.

Skóre se měnilo až po následném rohovém kopu. Po centru Vaňka se míč přes Holleshe dostal k Levákovi, který střelou k tyči otevřel účet zápasu. „Mohli jsme ale také brzy inkasovat. Domácí se dostali po srážce našich dvou stoperů do brejků, akci naštěstí pro nás zdárně nedokončili,“ řekl trenér Chlebičova Černohorský.

Dvě minuty před poločasem odmítl na druhé straně navýšení skóre po sérii narážeček Kratochvíl. Začátek druhého dějství začal pro hosty hotovou katastrofou. V50. minutě zahrávalo Uválno přímý kop a balon za Josefusova záda doklepl Sovadina – 1:1.

Neuběhlo ani pět minut a chlebičovský brankář lovil míč ze své sítě podruhé. Po dlouhém autu se odraženého míče zmocnil Malinovský – 2:1. „Hráče jsem přitom upozorňoval na nástup domácích. Bohužel během pěti minut nám dali dva góly,“ blednul při vzpomínkách na kritickou pětiminutovku Černohorský.

„Ještě, že jsme se dokázali brzy z šoku oklepat,“ dodal trenér. V 70. minutě zahrával jeho tým roh a Novák doklepl míč do sítě, tentýž hráč pak o pár okamžiků později trefil hostům tři body. „Určitě jsem spokojen.

V závěru bylo rušno na obou stranách. My jsme mohli přidat čtvrtou branku, domácí vyrovnat. Věřím, že tohle vítězství nás povzbudí do dalších zápasů,“ doufá chlebičovský lodivod

Uválno - Chlebičov 2:3 (0:1)
Branky: Sovadina, Malinovský – Novák 2, Levák
Chlebičov: Josefus – Tihelka, D. Stanjura, Vyskočil, D. Hollesch – Novák, J. Hollesch (80. M. König), Vaněk, Levák – Gabaj (87. Hubálek), Kratochvíl