Momentálně trénuje s béčkem Brna, upíná se k 15. únoru. To měl Výkonný výbor ČMFS rozhodnout o tom, jakým směrem se bude jeho kauza ubírat.

Jak již Deník informoval, opavský odchovanec je ve sporu s fotbalovým agentem Ondřejem Chovancem a ve vzduchu visí pokuta – nemalé částky – 100 000 eur.

„Můj případ bude řešit Výkonný výbor ČMFS právě patnáctého. Věřím, že se rozhodne o tom, aby disciplinární komise celou záležitost znovu prošetřila,“ uvedl Pospěch. „Já jsem se opravdu v ničem neprovinil,“ stojí si za svým opavský odchovanec.

V současné době se připravuje s brněnským béčkem. „Je lepší trénovat s týmem, než individuálně,“ doplňuje Pospěch, který podzim strávil v Opavě.

O tom, kde bude, a zda bude vůbec na jaře hrát, stále neví. „Já věřím, že trest bude zrušen. Vím o zájmu Opavy a rád bych jí na jaře pomohl,“ svěřil se Pospěch. „S panem Hadamczikem (generální manažer Opavy) jsem v kontaktu. Nyní bude záležet, jak se domluví mezi sebou oba kluby.

Na druhé straně chápu Opavu, že nebude chtít jít do rizika. Přece jen se může stát, že mě neomilostní, a v tom případě bych jí příliš platný nebyl,“ uvědomuje si nejlepší opavský střelec podzimu.