Domácímu celku se zápas co se týče hry příliš nepovedl. „Naše hra byla ospalá a v úvodu jsme nechali soupeře vytvořit několik šancí. Začátek jsme prostě prospali,“ přiznal trenér Lukáš Černín.

Ve 25. minutě ale zahřmělo na druhé straně. Baranek přihrál Šromovi a ten poslal Kravaře do vedení. „Vyšel nám jeden ze signálů, které máme nacvičené,“ řekl k úvodní brance zápasu trenér. I přes vedení byla v domácí kabině menší bouřka.

„Musel jsem zvýšit trochu hlas a některé věci si s kluky vyříkat,“ prozradil náplň poločasové přestávky Lukáš Černín. „Bohužel, příliš to nemohlo,“ pokrčil rameny.

Brumov hýřil aktivitou a stále zaměstnával domácí obranu v čele s brankářem Bilíkem, v jednom případě dokonce zachránilo kravařského gólmana od pohromy břevno. Po hodině hry sáhl trenér Černín k dvojímu střídání, a to se vyplatilo. Po kombinaci Režnara se Žurkem posledně jmenovaný netrefil branku.

„Zlepšili jsme, jenomže pět minut před koncem jsme inkasovali. V té chvíli jsem to příliš růžově neviděl,“ nechal se slyšet Černín. Minutu před koncem ale vzal na sebe zodpovědnost Staněk a střelou z dvaceti metrů zajistil domácím vítězství.

„Dnes vyhrál šťastnější tým. Naše hra nebyla dobrá, bojovnost ale klukům upřít nemohu,“ uzavřel Lukáš Černín.

Kravaře - Brumov 2:1 (1:0)
Branky: 25. Šrom, 89. Staněk - 85. Sokol, 410 diváků
Sestava Kravař: Bilík – Vaněk (60. Režnar), Žáček, Klösel (46. Aniol), Knopp – Švancer, Buchvaldek, Baranek, Šrom – Staněk, Tkadleček (60. Žurek)
Tabulka Divize E po 13. kole.