Dvakrát se trefil Jan Žídek, jeden gól přidal Adam Rychlý. Malou zajímavosti je, že oba střelci pocházejí z Oldřišova. 

„Nehodnotil bych jen zápas, ale v podstatě celé soustředění, které splnilo účel. Dostali jsme se na přírodní trávu, kde jsme absolvovali tři tréninky plus tohle utkání. Kluci ho zvládli výborně. Vyhráli jsme 3:0, takže spokojenost,“ usmíval se po utkání trenér Opavy Jiří Balcárek. „Jsme rádi, že se nám konečně podařilo v přípravě zvítězit. Je to potřebné pro naši další práci a sebevědomí,“ řekl autor dvou branek Jan Žídek. 

„Hráli jsme na těžkém terénu, dobře jsme kombinovali a zaslouženě vyhráli. Po těžkých týdnech dřiny jsem začali více pracovat s míčem a šlo hned vidět,“ podotkl kapitán SFC Opava. Ke svému střeleckému představení uvedl: „Gólu jsem mohl dát ještě více, protože jsem měl snad pět šancí. Jsem ale rád za každou branku a taky, že se trefil Adam.

SFC Opava – Zlaté Moravce 3:0 (1:0)

Branky: 49. Rychlý, 83. a 87. Žídek. Rozhodčí: Pelikán – Vejtasa, Vařacha.

Opava: I. poločas: Lasák – Hrabina, Rychlý, Hnaníček, Žídek – Řezníček, Jursa – Mondek, Texl, Zapalač – Železník. II. poločas: Šrom – Hrabina (60. Harazim), Rychlý (60. Kodr), Hnaníček, Žídek – Řezníček, Jursa (60. Schaffartzik) – Mondek (60. Dordič), Texl, Zapalač (60. Helešic) – Juřena. Trenér: Jiří Balcárek.