HOKEJ: Juniorka zničila České Budějovice

Opava /FOTOGALERIE/ – Již v první třetině rozhodli opavští junioři zápas hokejové extraligy s Českými Budějovicemi. Jihočechům během úvodních osmnácti minut nasázeli čtyři branky a bylo jasné, že tři body tak zůstanou ve Slezsku.

21.12.2009

HC Slezan Opava - HC České Budějovice 5:0Foto: DENÍK / František Géla

Slezan nasadil od prvních minut pekelné tempo. Už po třech minutách hry uklidil odražený puk do sítě Budějovic Slanina. Chvíli na to měli domácí možnost přesilové hry. Puk se od Mlýnka dostal k Hermanovi a ten ranou pod víko nedal gólmanovi šanci – 2:0.

Opava byla při chuti, což dokumentovala další přesilovka a v ní branka Ondry Wittka, který se prosadil střelou z mezikruhů. Poslední slovo si pak v první třetině vzal Žídek, jenž rovněž ranou v početní výhodě upravil již na 4:0.

Druhá třetina se rovněž nesla ve znamení opavské převahy, nicméně branka padla pouze jedna, když do listiny střelců zapsal také Michal Mlýnek. To byla také poslední branka celého střetnutí, ve třetí dvacetiminutovce se skóre totiž již neměnilo.

„Jsem maximálně spokojený,“ liboval si po zápase opavský trenér Karel Suchánek. „V první třetině nám tam spadlo téměř vše, na co jsme sáhli. Bohužel v dalším průběhu jsme již tak produktivní nebyli. Každopádně to bylo ale dnes z naší strany hodně povedené utkání,“ řekl ještě Suchánek.

Slezan Opava - České Budějovice 5:0 (4:0, 1:0, 0:0)
Branky: 3. Slanina (Novák), 9. Herman (Mlýnek, Vitásek), 15. Wittek (Dufek), 18. Žídek (Mosler), 31. Mlýnek (Herman). Vyloučení: 7:10. Využití: 3:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 50.
Slezan Opava: Machovský - Faksa, Plánovký, Kysela, Dufek, Rýpar, Vitásek, Mosler, Žídek, Kukla, Vaněk, Trčka, Herman, Novák, Vitek, Baďura, Džemla, Slanina, Wittek, Mlýnek.

21.12.2009 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 125 Kč

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách ZÁSTUPCE/KYNĚ VEDOUCÍHO PRODEJNY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 125 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO: Bc. Gabriela Schönová, tel. 553 697 309. Životopis se souhlasem užívání osobních údajů pro pracovně - právní účely zasílejte na e-mail: schonova@odtempo.cz nebo na adresu Horní nám. 104/1, Město, 746 01 Opava., Nástup možný IHNED nebo dle dohody, do funkce zaučíme, praxe v oboru výhodou., Pracoviště: Tempo - prodejna Vítkov, nám. J. Zajíce č. 14 a 15.. Pracoviště: Tempo, obchodní družstvo, vítkov, nám.j.zajíce 14, náměstí Jana Zajíce, č.p. 14, 749 01 Vítkov 1. Informace: Gabriela Schonová, +420 553 697 309.

Výroba - Výroba Montážní dělník 12 500 Kč

Montážní dělníci mechanických zařízení montážní dělník, dělnice. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12500 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: KO: Monika Štepánová tel. 775 673 977, e-mail: remirel@seznam.cz. Prvotní kontakt e-mailem., Spolehlivost, odpovědnost, zručnost., Ubytování zajištěno - hrazené zaměstnavatelem., Jedná se o agenturu práce.. Pracoviště: Remirel s.r.o. - pro brano a.s., Opavská, č.p. 1000, 747 41 Hradec nad Moravicí. Informace: Monika Štepánová, +420 775 673 977.

Obchod - Obchod Vedoucí prodejny, provozu 95 Kč

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách ZÁSTUPCE VEDOUCÍ PRODEJNY. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 95 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: KO:Schönová Gabriela Bc., tel.: 553 697 309, e-mail: schonova@odtempo.cz, Životopis se souhlasem užívání osobních údajů pro pracovněprávní účely zašlete na uvedený e-mail., Praxe v oboru výhodou, do funkce zaučíme., Pracoviště Hněvošice, nástup ihned.. Pracoviště: Tempo, obchodní družstvo - hněvošice, Opavská, č.p. 160, 747 35 Hněvošice. Informace: Gabriela Schönová, +420 553 697 309.

Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 30 000 Kč

Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích DIAGNOSTIK OSOBNÍCH VOZIDEL. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Diagnostika osobních vozidel, hledání a odstraňování závad. Opravy závad.. Pracoviště: Malý a velký, spol. s r.o., Janská, č.p. 1660, 746 01 Opava 1. Informace: Jaromír Kelner, .

Beachvolejbalový Super Cup v Opavě - páteční kvalifikace žen.
65

OBRAZEM: Beachvolejbalový Super Cup v Opavě je v plném proudu. Podívejte se

Rekonstrukce trávníku na opavském stadionu.
11

Na vyhřívaném trávníku se už pracuje

Tyčkařskou exhibici na Dolňáku ovládl Jan Kudlička

Ročník, který měl možná největší úroveň, proběhl před nedávnem v Opavě. Atletický cirkus, jenž obsahoval i tyčkařskou exhibici s názvem Memoriál dr. Lesáka, se roztočil na Dolním náměstí.

Opava se připravuje na Boleslav ve Skuhravého Jablonci

Podle historických statistik patří Mladá Boleslav k oblíbeným soupeřem opavských fotbalistů. Není to tak dávno, co nováček FORTUNA:LIGY loupil ve městě škodovek v rámci semifinále MOL cupu. Tehdy se pod nečekaným vítězstvím podepsali gólově Jurečka s Helebrandem, oba patří i do současného týmu.