„Kluci mají na to, aby vyhráli. Musíme tomu ale podřídit všechno. Myslím si, že si zasloužíme udržet třetí příčku a uděláme pro to maximum. Chceme začínat play-off doma už kvůli divákům," řekl opavský trenér Josef Doboš.

Hokejisté Techniky ale nebudou jednoduchým soupeřem. Brněnští utnuli černou sérii čtyř proher v řadě a v posledních zápasech jdou výkonnostně nahoru. Vysokoškoláci doma smetli Nový Jičín v poměru 6:1, na ledě Valašského Meziříčí uspěli po výsledku 3:2 a v pátek doma udolali Frýdek-Místek 4:3 po samostatných nájezdech.

„Technika má rychlé hráče, kteří velmi dobře bruslí. Je to velmi silný soupeř, nám ale v úterý začíná play-off, a tak musíme být připraveni na každou si situaci. Nyní už nic nenatrénujeme, ale musíme se dobře naladit před play-off. Psychicky se dostaneme nahoru jedině tak, když doma porazíme Brno," dodal kouč Slezanu.

Opavští na Techniku umí, vždyť ze tří vzájemných duelů v letošní sezoně vyválčili Slezané maximální počet devíti bodů. Nyní by Opava ráda získala další důležité body, a pokud ve čtvrtek vyhraje, definitivně uhájí třetí místo.

Utkání na opavském ledě startuje ve čtvrtek 20. února od 18 hodin.

Jan Šimek