„Je to neskutečně krásný pocit,“ svěřil se Kamil Suchánek. „Když jsme se dozvěděli, že čekáme trojčata, byl to pro nás zprvu šok. Na děti jsme se ale těšili,“ podotkl novopečený otec. Zda to budou samí kluci, až do poslední chvíle nevěděli. „Ti dva byli jasní, třetí ovšem ne,“ pousmál se Kamil Suchánek, který si pochvaluje péči ostravské nemocnice. „Všichni byli skvělí, prostě super odborníci,“ chválil personál nemocnice.

Vzhledem ke svým aktuálním rodičovským povinnostem musel jít stranou i hokej. „Včerejší trénink jsem kvůli tomu zmeškal, ale nedá se nic dělat, děti a Lucie jsou na prvním místě,“ zdůraznil kapitán Slezanu. Podle jeho slov je narození trojčat vůbec první v rodině. „Pátrali jsme dlouho, ale nic. Možná někdy hodně dávno v rodině Lucky,“ přiznal Suchánek.

Radost z nových členů rodiny měli i rodinní příslušníci. „To víte, že jsem rád. Mám tak již pět vnuků,“ smál se Kamilův otec Karel, tři prcci tak doplnili syny jeho dcery Evy Maxika a Tobiáše. Zkušený trenér tak může postavit celou jednu lajnu. „Tak to teprve uvidíme, hlavně ať jsou zdraví,“ uzavřel pětinásobný děda Karel Suchánek.