„Ztratili jsme čtyři body, a pokud chceme hrát o špici, tohle by se stávat nemělo,“ řekl Karel Suchánek. „Břeclav musíme porazit. Tři body jsou pro nás povinností,“ podotkl trenér Slezanu. Nedělní soupeř jako nováček soutěže zatím paběrkuje. V tabulce je zatím poslední. „Hlavně je nesmíme podcenit,“ nabádá trenér Slezanu.

Břeclav má ve svém středu několik zkušených hokejistů, například v Opavě dobře známého Pavla Nohela. „Kárný, Mifek, Nohel, to jsou hokejisté, na které sází. Mají bohaté zkušenosti, jejich síla je hlavně v přesilovkách,“ podotkl Karel Suchánek a dodal: „Navíc určitě využijí hráče na střídavý start z Brna. Soupisky, hlavně u týmů, kterým se až zase tak nedaří, se pořád mění.“

Opava by měla být kompletní. Otazník visí akorát nad startem brankáře Radka Masného. „V současné době nevím, zda nastoupí. Chodí na rehabilitace, každopádně, pokud bude zdravotně v pořádku, bude to jenom dobře,“ podotkl opavský trenér, který počítá i s variantou, že mezi tyče půjde junior Adam Trenčan.

Nedělní zápas na opavském zimáku začíná od 17 hodin.