„Věděli jsme, že hrajeme se zkušeným týmem, takže jsme tomu v první třetině uzpůsobili hru a vypadalo to solidně. Ve druhé třetině jsme si za stavu 2:0 mysleli, že to půjde samo a najednou jsme dostali do třetí třetiny dvě vyloučení, hra se vyrovnala,“ hodnotil utkání opavský trenér Aleš Tomášek. „Byly to nervy a s takhle mladým mužstvem je to těžké ukočírovat. Zhostili jsme se toho ale parádně a máme tři body. Za stavu 3:3 jsme to uklidnili a počkali jsme si na soupeřovu chybu, která přišla. Závěr se nám díky obětavému výkonu podařilo dohrát, kluci lehali do střel,“ pochvaloval si trenér vítězného týmu.

SFC Opava B – FC Slavoj Olympia Bruntál 6:0
PODÍVEJTE SE: Opavské béčko vyučovalo, Bruntál schytal debakl

Kometa Brno B – Opava 3:4 (0:1, 1:1, 2:2)
Branky a nahrávky: 28. Krejčiřík (Moskal, Gajarský), 44. Kováčik (Brabenec), 44. Krejčiřík (Vašíček) – 17. Prokop (Kunc, Vojtovič), 25. Beránek (Vašenka, Vojtovič), 41. Kunc (Damašek, Štindl), 56. Kunc (Vojtovič, Beránek). Rozhodčí: Maťašovský – Čelechovský, Blažek. Vyloučení: 4:6. Využití: 1:3. Diváci: 147.
HC Slezan Opava: Piták – Šindelář, Thiel, Kunc, Zapletal, Prokop, Zouhar – Wolf, Buršík, Krupa, Římský, Beránek, Kadula, Damašek, Peterka, Vašenka, Vojtovič, Štindl, Malina. Trenér: Aleš Tomášek.