„Kromě zážitku v podobě prvních krůčků na ledě si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek,“ řekl žákovský trenér Slezanu Jaroslav Plánovský.

Co všechno je potřeba si na akci přinést? Stačí jen brusle, helma a rukavice (postačí i lyžařská helma a rukavice). „V případě, že máte doma chrániče loktů a kolen pro in-line bruslení, vezměte je rovněž s sebou,“ dodává kouč.

Pokud nedisponujete bruslemi a helmou, můžete se obrátit na paní Simonu Fajkusovou (telefon: 737 619 032, e-mail: info@hcslezan.cz) s dotazem na možnost zapůjčení vybavení přímo na místě.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého svazu ledního hokeje, z. s. (ČSLH), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje od CCM.

Akce Týden hokeje se v rámci projektu Pojď hrát hokej koná podruhé po celé České republice a celkově už počtvrté. Dosavadní ročníky umožnily získat první zkušenost s ledním hokejem 11 tisícům dětí.