Akcí, která se koná od 11 do 18 hodin, budou provázet dva moderátoři. Jedná se o první ročník Svatebního veletrhu, avšak je už několikátý z řad veletrhů, které Deník společně s OC Breda & Weinstein pořádá.

„Inspirovali jsme se skutečností, že Česká republika v současné době zažívá svatební boom. Návštěvníci se mohou těšit na vystavovatele, kteří budou nabízet své služby v rámci svatebních příprav, a samozřejmě bohatý doprovodný program na pódiu,“ uvedla vedoucí inzertního oddělení Veronika Königová s tím, že veletrh nebude jen prezentační, ale také prodejní.

„Bude to zajímavé i pro lidi, kteří zrovna svatbu neplánují. Bude tam mimo jiné i profesionální fotokoutek a dílničky pro děti. Ty budou zaměřeny tak trochu svatebně, takže si děti budou moci vyrobit třeba svatební přání či oznámení,“ pokračuje.

Lidé, kteří na Svatební veletrh zavítají, budou mít možnost vidět například módní přehlídku svatebních i společenských šatů, účesovou show, školu vaření, prezentaci svatebních obřadů, ukázku svatebních dortů i líčení. Nebudou chybět ani soutěže o zajímavé ceny.

„Na veletrhu bude samozřejmě i stánek Deníku s čerstvými sobotními novinami. Lidé se budou moci zastavit a dát si dobrou kávu v kombinaci s novinami. Bude samozřejmě možné sjednat si předplatné,“ uzavřela Königová.