Snad si i tenkrát odnesla hezké přivítání, jakého se jí dostalo nyní ve víceúčelové hale. V publiku usedlo na tisíc jejích fanoušků. Převážnou většinu tvořily ženy, avšak mužské hlasy, které vyzývaly: Helenko, pojď! byly také slyšet.

Koncert začal chvíli po sedmé hodině večerní. Zpěvačka publiku nabízela jednu známější písničku za druhou. Bohužel potlesk, který přicházel, se malinko rozplýval v obrovské hale.

V první polovině dvě skladby zazpívala také mladá začínající zpěvačka Šárka Vaňková, jež doprovází Vondráčkovou na koncertech jako host.

Po přestávce však opavské publikum o sobě dalo vědět. Tleskalo i v průběhu skladeb, našla se i skupinka odvážných žen, které se pustily do tance. Když Helena Vondráčková spustila Sladké mámení, tancujících znatelně přibylo. Celkově druhá polovina koncertu byla živější.

O dobrý doprovod se postaral Charlie Blažek Band. Na závěr věnovala Helena Vondráčková jednu skladbu Vánocům. Po půl desáté večerní se dočkali skalní fanoušci, kterým se po vystoupení podepsala.