O produkci originálního počinu s názvem High Class, který doprovází také pozoruhodný videoklip, se postaral opavský producent kapely La Resistance Stray Side. Ke spolupráci si pozval tři různorodé rapery. Jsou jimi Mike Angelow, St. Kubryck a David Deff.

O finální zvukovou podobu se postaral jeden z nejlepších producentů v Evropě Mad Skill, který má za sebou úspěšné milionové singly, jako například Rytmus TEchnotronic Flow, Majk Spirit Good Vibration. Na albu spolupracoval se světovými jmény rapové scény, jako jsou Redman, KRS-ONE, Cali Agents, Moob Deep a další.

Jak už bylo zmíněno, ke skladbě byl vytvořen také videoklip. Ten se natáčel v květnu letošního roku. „Spolupracovali jsme s týmem DCT Media, kteří se podíleli na všech našich videoklipech. Jak singl, tak videoklip je na Českou republiku poměrně nadčasový a sami jsme zvědaví, jak jej přijme široká veřejnost," uvedl opavský raper Mike Angelow.

Videoklip byl představen veřejnosti uplynulou neděli. Stojí za zhlédnutí.Vypovídá o tom i fakt, že v jeho závěru vybouchne luxusní automobil Chevrolet Corvette. Všichni tvůrci si natáčení užili. Probíhalo v Opavě a trvalo celkem tři dny. „Vzhledem k tomu, že jsme společně s týmem DCT media natáčeli třetí videoklip, tak byla spolupráce ve velmi příjemné a přátelské atmosféře a všichni jsme si natáčení dokonale užili," uzavřel Mike Angelow.