Nejprve zahraje kapela Radost. Poté přijde na řadu již zmíněná kapela Turbo, která vystupuje ve složení Petr Bob Šťastný, Míra Chrástka, Martin Laul a Jirka Lang. Po skončení koncertů však večer nekončí.

Dál se můžou lidé bavit na diskotéce.

Historie kapely Turbo spadá k roku 1980, kdy o vzniku uvažuje Láďa Vostárek. Ten končí svou kariéru v Katapultu a spolu s Jiřím Vondráčkem o rok později projekt rozjíždějí. Spolu s nimi hraje Richard Kybis a Jirka Lang. Po půl roce přibývá klávesista Láďa Rýdl. Kapela v tomto složení má úspěch a do konce roku vydává singl Sedm dní/ Dívka s modrýma očima.

Další roky jsou ve znamení úspěchů a pádů. V roce 1985 vydávají druhé album To bude pánové jízda a píseň Chtěl jsem mít se stává obrovským hitem a stejně je tomu dodnes, kdy, dalo by se říct, již zlidověla. Skladba jim také zajistila třetí místo ve Zlatém slavíku téhož roku.

V září do kapely přichází Petr Bob Šťastný, který v ní setrvává dodnes. Úspěch dále přináší skladba Hráč. Kapela se ve Zlatém slavíku v roce 1988 umístila druhá a vychází další album. Přestože Turbo o rok později vydává další album, na němž si zahrál i David Koller, tak v létě 1990 Turbo končí.

Devadesátá léta jsou pro většinu kapely pracovní. V roce 1998 přicházejí návraty mnoha slavných kapel a zpěváků. Hnacím motorem pro obnovení Turba je Jiří Lang. Jejich návrat je zaznamenán o rok později na velkém koncertu v Plzni.

I vzhledem k tomu, že koncertní repertoár se skládá s těch největších „fláků“ z historie kapely, je úspěch obrovský, pořadatelé volají jako o závod. Turbo se v roce 2001 potýká se zdravotními i osobními problémy. Vydávají se na další koncerty, do nichž ovšem zasáhne smrt jednoho z členů Richarda Kybice.

Kapela pokračuje dál a nadále sklízí úspěchy. Turbo vyráží na turné s legendární skupinou Nazareth. Před třemi lety oslavili výročí a vyšlo dvd, o nějž byl velký zájem. V letošním roce na něj chce skupina navázat dvd projektem Turbo Rarity.