Už bez Zuzany Navarové, která zemřela v prosinci 2004, vyrazila na hudební pouť skupina Koa.

Hlavní místo v kapele převzal akordeonista Mário Bihári. Podobně jako Stevie Wonder má Bihári talent pro ten druh hudby, kterému se říká soul neboli duše. Zároveň dokáže vplout do stylově rozmanitých písní, které kapela Koa nabízí také na svém novém albu. Mário Bihári hraje ještě na klávesy a klarinet, skvěle by se uplatnil v jazzové, folkové, šansonové a samozřejmě romské kapele. Když nezpívá, doprovodí stylově kamarády ze skupiny Koa. Jeho harmonika dokáže obarvit šanson a dát mu příchuť pouliční nálady.

Koa stylově pokračuje v tom, co dělala za Zuzany Navarové. Je to fúze stylů v duchu alba Barvy všecky. Členové skupiny mají předky z různých zemí. Když dají všechny vlivy dohromady, vzniká styl kapely Koa, který se dá přibližně popsat termínem world music. Skupina se s naprostou samozřejmostí pohybuje ve folku, rocku, latině, jazzu i romské muzice.

Skupinu Koa dnes tvoří Mário Bihári – akordeon, zpěv, František Raba – kontrabas, Omar Khaonaj – kytara a Camilo Caller – perkuse, bicí.

Počátky multikulturní skupiny Koa sahají do roku 1998, kdy Zuzana Navarová společně s Ivánem Gutiérrezem rozšířila stávající duo o basistu Františka Rabu, perkusionistu a bubeníka Camila Callera a akordeonistu Mária Biháriho. Po odchodu Gutiérreze v roce 2000 zvuk kapely obohatil kytarista Omar Khaouaj a Koa se vydala směrem k propojování mnoha kulturních vlivů a žánrů.

Čtyři alba, která natočila kapela pod vedením Zuzany Navarové, si získala přízeň nejen odborné veřejnosti, ale i širokého publika, a zařadila se tak hned po svém vzniku ke špičce české hudby. Dodnes jsou řazena k tomu nejlepšímu, co u nás v 90. letech vzniklo. Koncert v minoritském klášteře začne v 19.30 hodin.