Dnes pokračuje fantasticko dobrodružným snímkem Maharaltajemství talismanu. Začátek promítání je vždy připraven na jednadvacátou hodinu. Filmové léto připravil odbor regionálního rozvoje a kultury města Kravaře v rámci předodpustových oslav. Ke kravařskému zámku přijel kinematograf bratří Čadíků, což je společnost provozující pojízdná kina po celé České a Slovenské republice. Do Kravař zavítal již minulý rok a těšil se velkému zájmu návštěvníků.

Příznivci českých filmů tak můžou zhlédnout ještě tři představení. Dnes se na filmovém plátnu promítne dobrodružný film Maharal – Tajemství talismanu. Napínavý a fantastický příběh tří pražských dětí a charismatického hledače pokladů vás zavede na ta nejtajemnější místa staré Prahy. Diváci se spolu s Bořivojem Navrátilem, Barborou Seidlovou a dalšími hvězdami filmu dostanou do rozvalin starého vodního hradu, kde na nás čekají podivuhodné bytosti z dávných časů.

Na zítřejší večer je nachystána teenagerovská komedie Experti, ve které maturant Oskar tráví většinu času buď u počítače, nebo s kamarádem Filipem. Když Oskara odmítne dívka a přednost dá movitému spolužáku Viktorovi, rozhodne se mladý muž radikálně změnit život. V hlavních rolích se představili Michal Foret, Kryštof Hádek a Michaela Maurerová. Poslední den bude patřit především rodinám s dětmi. Bude se promítat rodinná komedie Jak se krotí krokodýli, kterou vytvořila režisérka Marie Poledňáková. Tento příjemný film vznikl v loňském roce a v hlavních rolích budete moci vidět Miroslava Etzlera, Ingrid Timkovou a Jiřího Mádla. Rodinná komedie vypráví příběh o tom, že nikdo nechce v životě zůstat sám.