Skupina Kofe-in natočila debutovou desku Osobní vesmír, která obsahuje deset electrorockových songů prověřených mnohými divokými koncerty. „Její hudební jízdu ovlivněnou styly jako electro, trance a drum'n'bass dotvářejí české texty z pera frontmana Jana Kunzeho.

Na albu, které akcentuje osobitost a hráčskou vyspělost muzikantů, ve dvou písních hostuje Klára Vytisková z Andělem ověnčené kapely Toxique,“ uvedla produkční kapely Naďa Satková a dodala, že o aranže písní se postaral kytarista kapely Marek Hoblík, dříve působící ve formaci Psychonaut, jež spolupracovala např. s Romanem Holým a Matějem Ruppertem.

Dalším úspěchem je natočení 3D videoklipu ke skladbě Sebe mi dej. „Tento song nejlépe vystihuje její tvorbu – nekompromisní electro-rock, který tepe od začátku do konce. Videoklip, jehož vizuální styl připomíná film Sin City Franka Millera, je prvním českým hudebním klipem kompletně zpracovaným v 3D animaci,“ poznamenala Satková s tím, že za půl roku ho na internetu vidělo více než 23 tisíc diváků.

No a s těmito úspěchy samozřejmě přichází i rozšiřující se popularita a zájem médií. Videoklip byl navíc v TV Óčko i v digitální Publiky TV. „V hitparádě na Alternativa- TV se umístil na 3. místě. Zúčastnil se Rockparády rádia Fajn Rock Music a byl zařazen do prosincového speciálního dílu tohoto pořadu, jenž představuje výběr nejúspěšnějších videoklipů, které se v roce 2009 v Rockparádě objevily,“ dodala produkční kapely Kofe-in.

Největšího úspěchu dosáhl videoklip v televizním pořadu Pětka v Pomeranči – v hitparádě se udržel sedm týdnů, z toho pět týdnů na prvním místě. Pokud chcete vidět Kofe-in naživo, pak zavítejte do Klubu Art v Obecním domě v Opavě už tuto sobotu. Od dvaceti hodin se zde uskuteční koncert.