Jedná se o komedii z normalizační doby, která je laděna na nostalgickou vlnu a jejímž ústředním tématem je první láska. V hlavních rolích mohli diváci vidět Táňu Pauhofovou, Hynka Čermáka, Roberta Cejnara nebo Lucii Šteflovou. Ve vedlejších se představil například Vojtěch Dyk v roli buřiče.

Do opavského CineStaru si na něj zašlo celkem 4 757 diváků.

Druhým nejvíce navštěvovaným filmem je rovněž česká komedie, tentokrát napsaná a zrežírovaná Zdeňkem Troškou. Babovřesky 2 nezklamaly a stejně jako první díl u diváků bodovaly v návštěvnosti. Do opavského multikina se na ně přišlo podívat celkem 4 606 diváků.

„Nejúspěšnějším zahraničním filmem se stala životopisná komedie Martina Scorseseho Vlk z Wall Street , kterou vidělo 3 113 diváků. Nejoblíbenějším animovaným filmem je film Jak vycvičit draka 2, který vidělo 4 537 diváků," doplňuje další údaje generální manažerka opavského multikina CineStar Karla Fučíková.

A na co se mohou diváci těšit v dalším půlroce? Pro nejmenší multikino přichystalo například filmy Tři bratři, Pošťák Pat, 7 trpaslíků či Tučňáci z Madagaskaru. Dospělí si budou moct zajít na snímky Andělé všedního dne od Alice Nellis, Pohádkář od Vladimíra Michálka, Hunger Games: Síla vzdoru, Noc v muzeu 3 nebo na film Hobit: Bitva pěti armád a spoustu dalších filmů.