Vystoupení legendy českých diskoték si nenechala ujít řada významných osobností. Za zmínku stojí například účast obránce Slezského FC Zdeňka Pospěcha. Ještě předtím, než se k mikrofonu postavil sám Michal David, zahrála dívčí kapela 5 Angels. Úlohy předskokanek se mladá děvčata zhostila statečně, ale reakce publika naznačily, že David je prostě David.

Hlavní hvězda večera se svůj playlist snažila důmyslně promixovat, a posluchači se tak mohli vlnit v rytmu klasických starých, ale i nových hitů. Nechyběly tradiční pecky, jako Nonstop, Děti ráje, a mohli bychom pokračovat. Stálice českého hudebního nebe vystoupení rozdělila do dvou částí.

V průběhu koncertu nastal jediný mírný útlum, kdy se za sebou vystřídaly dvě nebo tři pomalejší skladby, což publikum trochu zchladilo. Pak už se ale zase jelo na plné obrátky.

„Na Michala Davida jsem byl hodně zvědavý. Myslím si, že koncert se mu povedl. Tolik lidí jsem rozhodně nečekal," poznamenal jeden z návštěvníků, Jiří Mainuš, který pochází z Raduně. V podobném duchu se vyslovil i jeho kamarád Petr Matějek ze Štemplovce: „To, co mělo zaznít, zaznělo. Došlo na většinu hitů. Dočkal jsem se i já, když Michal zahrál mého oblíbeného Šoumena."