Uplynulou sobotu se na letišti v Krnově setkal s Pepou Vojtkem, leaderem skupiny Kabát, který tu vystupoval v rámci Dne dětí.

„Jako velký fanda skupiny Kabát jsem si vystoupení Pepy Vojtka nemohl nechat ujít. Spolu s Davidem Vysekalem a Honzou Pitříkem jezdíme na všechny jeho koncerty po Ostravsku. Vedu si také album, které je plné jeho fotek a rozhovorů o něm," říká nadšeně fanda Slezského FC Opava Pavel Jatzek.

Během autogramiády se Vojtek Jatzkovi do alba podepsal a přidal i podepsané pohlednice. Jatzek na oplátku Vojtkovi spolu s Vysekalem a Pitříkem věnoval šálu opavského a krnovského fotbalového klubu. „Pepa Vojtek je fakt borec, super chlap, který si na nic nehraje. Vážím si ho!" pochvaluje si Pavel Jatzek.

V neděli pak jeho hvězdný víkend pokračoval. V krnovském divadle totiž vystupoval další Jatzkův idol, Jarek Nohavica. „Jarek už nás s Davidem a Honzou zná, je to skvělý chlap, s kterým si člověk dobře popovídá. I když je Jarek Baníkovec a ta rivalita mezi Baníkem a Opavou prostě je, nemá to se zpěvem Jarka Nohavici nic společného. Nešlo o fotbal, ale hudbu," říká Jatzek.

„Jsem šťastný, spokojený a dojatý, už dlouho jsem po setkání s těmito dvěma borci toužil," shrnuje Pavel Jatzek své víkendové pocity. Jeden z dalších snů, který by si prý rád splnil, je setkat se s libereckým hokejovým útočníkem Petrem Nedvědem.

Michaela Sobotová

.