Performen patří k mladé generaci umělců. Zúčastnil se několika tuzemských a zahraničních festivalů, uskutečnil turné po Rusku, Finsku, Německu, Rakousku, České republice, Polsku, Estonsku, Lotyšsku a Litvě. Vystupuje zřetelně v roli performera, zvuková výpověď se stává rovnocennou s divadelními prvky, s uplatněním rituálů a šamanistickými projevy.

Využívá kontrastu panenské přírody, tradice a elektronické současnosti, aktualizuje starodávné zvyky, hledá novou podobu karnevalu. Za patnáct let připravil přes stovku významných avantgardních, experimentálních a under-groundových zvukových, koncertních i performančních akcí.

Je spoluzakladatelem společnosti Agharta, která organizuje pravidelné koncerty experimentální a elektronické hudby, festivaly jako např. post-industriální Speigas nebo Vilnius Noise Week, na nichž vystupovali hudebníci z celého světa. Pro Galerii Cella připraví site-specific performanci, která bude představovat metaforickou pouť z Galerie Cella směrem k Hovornám.

Na jejich stěnách se jako motlitba budou objevovat a zanikat slova v litevštině i v češtině. Putování bude doprovázeno hrdelním zpěvem a zvuky, hudbou a přesnější podoba performance vznikne ale až na místě.

Po akci se v Celle uskuteční Armaův koncert pod pseudonymem Bruzgynai s výraznými performačními prvky. Hudební projekt básníka a výtvarníka Martina Šenkypla s názvem Jatky vznikl začátkem loňského roku 2013 s potřebou narušit stojaté vody české hudební scény.

Nahrávka Demo N má jediný cíl nastolit nový řád a poukázat na to, že v současném světě je důležité být originální a neopakovatelný. Filozofie Jatek zní: Akceptuj to, nebo pojdi!