Na filmovém plátně se totiž promítne snímek Muž z oceli, moderní zpracování Supermana. Pod tento počin se podepsal režisér Zack Snyder a v hlavním rolích se představí Henry Cavill, Amy Adams, Russell Crowe, Diane Lane nebo Kevin Costner.

Další premiérou tohoto týdne je dobrodružné akční sci fi Po zániku země. V něm se podíváme do budoucnosti, kdy teenager Kitai Raige a jeho slavný otec Cypherem se následkem nouzového přistání stanou trosečníky na zemi tisíc let po katastrofě, která lidstvo donutila ji opustit.

Otec je zraněný a syn se rozhodne zajistit pomoc. Na planetě Zemi ale naráží na samé překážky, jak v podobě divokých zvířat, tak nezastavitelnému mimozemskému stvoření, které při havárii uprchlo. Aby se oba dva ztroskotanci mohli vrátit domů, musí se naučit především spolupráci a vzájemné důvěře.

Poslední novinkou tohoto týdne je thriller Trans. Příběh vypráví o historikovi umění Simonovi, který pracuje v aukční síni. Spolčí se se zločineckým gangem a dohromady ukradnou Goyův obraz v ceně milionů dolarů. Jenže během loupeže Simon dostane ránu do hlavy, a následně si nepamatuje, kam obraz ukryl.

Na scénu tedy přichází hypnoterapeutka povolána samotným vůdcem gangu.