Studio TANY TANY nabídne návštěvníkům Dance show Opava 2016 v rámci Mezinárodního dne tance tradiční tanečně-divadelní akci. Vyplní ji tance, krásné tanečnice, chytlavá hudba, úchvatné kostýmy, efektní rekvizity, vůně květin a exotiky a samozřejmě i dobrá zábava.

V programu budou výrazně zastoupeny břišní tance, které předvedou Eva Grambalová – Afra, držitelka zlata z mistrovství republiky a její skupina pyšnící se z této soutěže stříbrem a bronzem i medailemi z prestižní mezinárodní soutěže talentů, která nese název Talent Awards.

Sólové tance na profesionální úrovni i vystoupení svých tanečních skupin přivezou do Opavy mezinárodně uznávané tanečnice z Čech, Moravy a Slovenska. Vrcholem večera bude vystoupení mezinárodního tanečního projektu v podobě tzv. flashmobu Orientální tanec spojuje, kde se současně v jednu chvíli na jednom pódiu objeví téměř dvě desítky profi tanečnic.

V programu nebudou chybět latinsko-americké tance, moderní tanec, irské tance, tribal fusion nebo flamenco ani show dance a tajemná ohňová show. Jeho součástí bude i divácká soutěž o kostýmy, knihy, poukazy na kurzy nebo na nákupy, vstupenky do Cinestaru, šperky a další hodnotné ceny a speciální soutěž bude připravená i pro děti.