V programu budou výrazně zastoupeny ženy s orientálními břišními tanci, které pod vedením Evy Grambalové, uměleckým jménem Afra, už získaly na českých i mezinárodních soutěžích mnoho prestižních ocenění.

Orientální tanec tvoří velká škála tradičních folklorních stylů,nebo fúzí a fantazií a Afra se svými svěřenkyněmi s nimi diváky seznámí. Pro laickou veřejnost, která má toto umění spojeno jen s odhaleným bříškem a cinkacím pásem, bude vystoupení zajímavým zážitkem.

Pozvání přijaly i mezinárodně uznávané tanečnice a prestižní Orient art club, jehož je Afra rovněž členkou. Klub, tvořený seskupením tanečnic a lektorek z Česka a Slovenska, pozvedá orientální tance na úctyhodné umění.

V programu nabídne návštěvníkům sólová vystoupení na profesionální úrovni i skupinový královský tanec muwashahat, se kterým nedávno zvítězil na známé soutěži Hvězda orientu. Program však bude ještě pestřejší. Diváci uvidí také latinsko-americké tance, moderní tanec, flirt kabaret, tribal fusion, flamenco nebo indický filmový bollywood. Chybět nebudou ani divoké africké tance nebo show dance.

Mezi hosty mohou návštěvníci show vidět a slyšet také opavský bubenický orchestr Boris, se kterým Tany Tany spoustu let spolupracuje. Součástí představení bude i divácká soutěž o velmi zajímavé ceny a průvodcem večera bude moderátor rádia Orion Kuba Ohnutek.