A přesně tato hra bude k vidění ve středu 27. srpna na nádvoří zámku v Hradci nad Moravicí. Začátek organizátoři naplánovali na 19.30. Autorem je Ken Ludwig, režie padla na bedra Jana Nováka a agentura Harlekýn měla na starosti produkci.

Příběh vypovídá o životě talentovaného, ale zároveň osamělého a také opomíjeného člověka. Ten čeká na svou životní příležitost. Diváci se tak dočkají dojemných lidských okamžiků, jež se budou střídat s výbuchy slovní a situační komiky. Svižní sled zápletek následně vyústí v závěrečný kolotoč záměn osob a přesně do sebe zapadajících omylů a náhodných shod.

Kvalitní podívanou podpoří i samotní herci. V této hře nastoupí elita českého hereckého nebe. Zmiňme třeba Václava Vydru, Martina Zahálku, Svatopluka Skopala, Simonu Postlerovou, Gabrielu Vránovou, Janu Bouškovou anebo Zlatu Adamovskou.

Vstupenky si můžete zakoupit v opavském předprodeji Sluna, na hradeckém zámku anebo třeba v informačních centrech v Hradci nad Moravicí a Bílovci.

Naše redakce hned třem čtenářům nabízí exkluzivní možnost dostat se na představení zcela zdarma. S Agenturou Židek totiž vypsala soutěž. Pokud správně odpovíte na otázku, možná vás dva lístky na jedinečnou divadelní komedii neminou.

Znění otázky je následující: Který pořad TV Barrandov spoluuvádí Václav Vydra s Michalem Novotným, jenž mimochodem vystupuje i v Lo stupendo aneb Tenor na roztrhání?

Správné odpovědi spolu se svým telefoním číslem zasílejte na e-mail radek.hlavjenka@denik.cz. Do předmětu zprávy napište: Soutěž Lo stupendo.

Vybráni budou celkem tři výherci, přičemž každý z nich obdrží dva lístky do Hradce nad Moravicí. Všechny šťastlivce naše redakce zavčas kontaktuje. Uzávěrka soutěže je v pátek 22. srpna.

Petr Dušek