Vloni se zde představily kapely jako Kurtizány z 25. Avenue, Ready Kirken, Morčata na útěku anebo Rybičky 48 a ani letos nebude nouze o zajímavé hudební hosty.

Nejvíce asi zaujme skupina Škwor, která častokrát bývá srovnávána se slavnějšími Kabáty, potom zmiňme punkové Plexis, Traktor, opavské Staré pušky anebo Naked floor z Ostravy. Koncerty odstartují v 16 hodin.

Proběhne i spanilá jízda Polomí

Setkání motorkářů samozřejmě nebude jen o hudbě. V minulém roce jich do Pusté Polomi zavítalo na čtyři stovky. Když k tomu připočteme, že z řad návštěvníků přišlo dalších pět set lidí, praskal polomský areál ve švech. O tomto víkendu by tomu nemělo být jinak. Pořadatelé si také připravili několik novinek.

Čepovat se bude Birell, postaví se dvě stage, dojde na ohňostroj a v doprovodném programu divákům jistě rozproudí krev zápasy MMA. A to jak mezi muži tak i ženami.

Proběhnou soutěže o velmi hodnotné ceny. Připraveny budou alko i nealko nápoje a také různé druhy jídel. Návštěvníci mohou využít i stanové městečko. Uskuteční se spanilá jízda Pustou Polomí. Vstupné je slosovatelné. Výherci se můžou těšit na vskutku honosné ceny. Uveďme například čtyřkolku či víkendový pobyt na horské chatě s výukou golfu.

Přijďte na sraz úplně zadarmo

Moderování stejně jako v loňském roce padne na vrub rockerovi a vášnivému motorkáři v jedné osobě Radimu Kozielovi. Druhá ze stagí nabídne reprodukovanou hudbu s DJ ve stylu oldies a rockotéky. Na hlavním pódiu proběhne světelná show, přehlídka tetovacího studia Bekus Art Style, strip show a mnoho dalších akcí.

Vstupenky můžete až do 30. srpna koupit v polomské Cukrárně u Magdy, Sluně Opava anebo Hudebním světě Ostrava. V předprodeji za ně necháte 150 korun, přímo na místě si pak budete muset ještě stovku připlatit. Více informací naleznete na internetových stránkách www.motofest.cz nebo www.livemusic-agency.cz.

Naše redakce vyhlašuje soutěž o lístky na polomský Motofest. Stačí jen zodpovědět následující otázku: Ve kterém roce vznikla kapela Škwor? Správné odpovědi společně se svým telefonním číslem a celým jménem zasílejte do čtvrtka 29. srpna do 12 hodin na e-mail: petr.dusek@denik.cz. Do předmětu zprávy napište: Motofest PP soutěž. Vyhrávají pouze dva z vás. Každý z výherců obdrží dvě vstupenky.

Petr Dušek