Tentokrát kino uvede komedii Jiřího Vejdělka Něžné vlny, která vás vrátí v čase do roku 1989. Nesmělý a sympatický Vojta se potýká s cholerickým otcem, který by chtěl mít ze syna profesionálního plavce. Maminka by v něm zase ráda viděla pianistu.

Vojta má ale priority úplně někde jinde. Mnohem více jej zajímá spolužačka Ela, která má v listopadu odjet do Paříže. Jestliže tomu Vojta nezabrání, zmizí navždy za železnou oponou.

Kromě promítání předpremiéry je pro návštěvníky Dámské jízdy jako vždy nachystám Welcome drink. Každá divačka navíc obdrží malý dárek od Tupperware a veselé hvězdičky od Hanácké. Ke shlédnutí bude kromě předpremiéry filmu ještě módní přehlídka „století versus století" se salonem Ariana a chybět nebude ani tradiční a populární losování o atraktivní ceny.

Po ukončení promítání bude na návštěvníky čekat ochutnávka novoročních koktejlů a vín v Ka-Varně.

Pokud se i vy chcete zúčastnit Dámské jízdy, máte pro vás dobrou zprávu. Vyhlašujeme totiž soutěž o dva volné vstupy. Stačí odpovědět na soutěžní otázku: Jak se jmenují herci v hlavních rolích? Své odpovědi zasílejte do nedělní půlnoci na e-mailovou adresu: klara.jarosova@denik.cz. Do předmětu e-mailu napište CINESTAR – SOUTĚŽ a do textu své celé jméno a telefonní číslo pro možnost rychlého kontaktování.

Pokud nevyhrajete lístky, nemusíte zoufat. Šest dalších vylosovaných obdrží speciální tričko.