Jedná se o mezinárodní seskupení, jež se pohybuje po evropských pódiích a klubech. Jedním z jeho členů je saxofonista a skladatel Mikolaj Trzaska.

„Patří k pilířům scény nazývané yass, která v sobě zahrnuje experimentální přístupy k hudbě a propojuje jazz, punk, techno a novou improvizovanou hudbu," komentoval Martin Klimeš ze spolku Bludný kámen, jenž tuto akci pořádá.

Druhou součástí zmíněného tria je Peter-Ole Jorgensen. Ten se pro změnu řadí k hlavním postavám skandinávské free/impro scény. Kromě toho, že jeho diskografie zahrnuje více než třicítku alb, tak jde také o majitele vydavatelství Ninth World Music. Spolupracuje se světově uznávanými a známými umělci, k nimž můžeme přiřadit například Davida Mosse, Phila Mintona, Axela Dörnera, Matse Gustafssona, Thomase Lehna, Evana Parkera, Petera Brötzmanna a další.

Posledním muzikantem trojčlenného tělesa, které se představí v Opavě, je Rafal Mazur. Ten je ztělesněním taoistického propojení mysli a těla se spontánní hudební improvizací. „Na akustickou basovou kytaru hraje svébytným způsobem, který ocení jak znalci avantgardních technik, tak milovníci klasické hry.

Jeho hra svou ladností a soustředěním může vizuálně připomínat praxi tchaj-ťi, uplatňuje netradiční zvuky, rytmické kaskády i hlubokých tónů vibrujících v těle posluchače," doplnil Martin Klimeš.