Od 19 hodin se před diváky začne rozvíjet zákulisí vysoké politiky, které tvoří i milostný život mužů, sedících na vlivných křeslech v Evropské obchodní komisi. Podle všeho by také měly být na vysoké úrovni, ale nejsou. Bývají totiž zamotané, strastiplné a legrační stejně jako u běžných lidí a nutí sebejisté muže koktat, křičet, prosit a klečet.

Postavy ztvární Lukáš Vaculík, Viktor Limr, Monika Absolonová nebo Kateřina Hrachovcová, Mahulena Bočanová nebo Adéla Gondíková, Ivana Andrlová v alternaci s Vlastou Žehrovou a Olgou Želenskou i Martin Zounar nebo Martin Sobotka.

Americké drama Deštivé dny představí Opavanům 29. ledna od 20 hodin členové Divadla Ungelt. Dílo je hrou o síle přátelství a zároveň též kriminálním příběhem. Drsní chlapíci Denny a 
Joey v podání Richarda Krajča a Davida Švehlíka jsou přátelé už od dětství.

Oba je strávili na chicagském předměstí a dnes jsou parťáky u chicagské policie. 
V americké a zároveň světové premiéře této hry hrály mladé policisty světové filmové hvězdy Daniel Craig a Hugh Jackman. Za Dennyho získal Richard Krajčo cenu Thálie 2012 a David Švehlík se umístil v širší nominaci.

Pořadatelem obou představení je Livemusic Agency a návštěvníky inscenace Deštivé dny upozorňuje, že v rámci představení zazní hlasitá střelba. Předprodej vstupenek zajistí Sluna.