Ten se tentokrát podívá do současného Japonska, kde se střetne se svou největší nemesis. Z nelítostné bitvy na život a na smrt odejde navždy poznamenaný. „Prvně v životě se cítí zranitelný, ocitá se na samé hraně svých fyzických a psychických možností. Zdaleka nebojuje jen se smrtícími samurajskými meči, ale i s vlastní smrtelností. Z těchto vnitřních a vnějších bojů pak vyjde mnohem silnější, než kdy býval," láká na film distribuční text.

Kdo má rád komediální krimi žánr by si neměl nechat ujít novinku Violet & Daisy. Tyto dvě vražedkyně si prožívají svoji zabijáckou, takřka až stereotypní pohodu. Do doby než do jejich života vstoupí neočekávaná zakázka a jeden záhadný muž.

Multikino tento týden také myslelo na příznivce hororu. Ti si mohou zajít na snímek V zajetí démonů, který by měl být údajně natočený podle skutečných událostí. V něm se vydají proslulí vyšetřovatelé paranormálních jevů Ed a Lorraine Warrenovi na odlehlou farmu, aby ji očistili od temných sil, které zdejší rodinu terorizují. Aby toho dosáhli, budou se muset utkat s mocnou démonickou bytostí.