No uznejte sami, že se jedná přímo o plejádu našich vynikajících herců. I vy, čtenáři, můžete být při tom. A dokonce úplně zadarmo. Stačí jen odpovědět na naši soutěžní otázku: V jakém příbuzenském vztahu jsou Václav Vydra a Jana Boušková?

Správné odpovědi společně se svým telefonním číslem zasílejte do pátku 27. dubna na e-mailovou adresu: petr.dusek@denik.cz. Uzávěrka je stanovena na 12. hodinu. Vylosováni budou celkem tři výherci. Každý z nich si odnese dva lístky na představení, které se v dolnobenešovském kulturním domě koná v úterý 1. května od 19 hodin.

Malá černá hudba

Legenda opavské dechovky Miroslav Masařík pořádá další ze série koncertů dechové hudby. Vystoupení je tentokrát v plánu trochu netradičně, zkraje měsíce. V sobotu 5. května přijede do kina Mír v Opavě Malá černá hudba. Koncertu se můžete zúčastnit i vy, a dokonce úplně zadarmo. Stačí odpovědět na otázku: Ze kterého města Malá černá hudba pochází?

Správné odpovědi i se svým telefonním číslem posílejte do čtvrtku 3. května na e-mail: petr.dusek@denik.cz. Vítěz obdrží dvě vstupenky.