Je pravda, že Miroslav Masařík započal velké prázdniny ve velkém stylu. Poslední červnové vystoupení totiž bylo výjimečné. Jeho agentura Mazel oslavila jednadvacáté narozeniny a společně se slováckou kapelou Vlčnovjanka přijel do slezské metropole i Artur Kubica, který mimo jiné na Českém rozhlasu Ostravu uvádí ve světě tohoto hudebního žánru doslova proslulý pořad S dechovkou na zločince.

Po koncertě si dal Miroslav Masařík tradiční pauzu a během července a srpna jste v tradičních prostorách opavského kina Mír na dechovku nenarazili. Během následujícího měsíce se všechno změní. V polovině září totiž do Opavy zavítá další vyhlášená hudební skupina Slovácká krojovaná dechovka z Nivnice.

Pokud si v žádném případě nechcete nechat toto vystoupení ujít, mějte na paměti, že koncert je na programu v sobotu 15. září. Jeho začátek je naplánován na 14.30.

A je tady ještě jedna věc. Slováckou krojovanou dechovku z Nivnice si můžete přijít poslechnout zcela zadarmo. Naše redakce totiž ve spolupráci s Miroslavem Masaříkem vyhlašuje soutěž o dva lístky na zmíněné vystoupení. Stačí odpovědět na otázku: U kterého města leží obec Nivnice?

Správné odpovědi společně se svým telefonním číslem zasílejte do středy 12. září na e-mail: petr.dusek@denik.cz nebo SMS na číslo: 724 474 835. Losovat se bude jeden výherce, který námi bude kontaktován.

Petr Dušek