Prvním promítacím dnem bude 31. srpen. Na tento večer organizátoři naplánovali snímek Probudím se včera. Jedná se o romantickou komedii, v níž se v lásce neúspěšný profesor češtiny Petr vrátí zpět do roku 1989, kdy je mu pouhých sedmnáct let.

V plánu má napravit své chyby a získat srdce své školní lásky Elišky. Jestli se mu to podaří můžete zjistit poslední srpnový den v Kravařích. Ve filmu režiséra Miloslava Šmídmajera se v hlavním rolích představí Jiří Mádl, Eva Josefíková a Filip Blažek.

Druhý den se diváci mohou přijít podívat na film Perfekt Days - I ženy mají své dny. Příběh se točí okolo čtyřiačtyřicetileté Eriky, kterou ztvárnila Ivana Chylíková. Přestože je Erika úspěšná a má vlastní pořad, její osobní život ji nenaplňuje. To, co v něm chybí, je dítě. Proto se rozhodne, že si ho za každou cenu pořídí. Plán má výborný, všechno se ale nalinkovat nedá. Jako například mladý barman Adam, kterého si zahrál Vojta Kotek.

Poslední promítací den 2. září si na své přijdou fanoušci fotbalu. Na programu je totiž celovečerní film Okresní přebor - Poslední zápas Pepíka Hnátka. Kdo se díval na stejnojmenný seriál, určitě přijde na chuť i tomuto počinu Jana Prušinovského. Diváci se v něm vrátí v čase před seriálové dění a seznámí se s legendou houslického fotbalu, trenérem Josefem Hnátkem. Pro něj fotbal znamená takřka vše. Dokonce i víc než vlastní život.

Každý den se v Kravařích bude promítat od jednadvacáté hodiny. Vstupné je dobrovolné. Jestliže byste ale přece jenom zaplatit chtěli, výtěžek půjde na charitu.