Kromě skvělého textu, jenž vypovídá převážně osobní příběh a postoj tohoto rappera, Nový oheň rozhodně zaujme refrénem zpívaným v angličtině. Ten si vzal na starost americký umělec Nironic, se kterým se mohli čeští a slovenští fanoušci setkat již v minulosti například ve tvorbě takových rapových velikánů, jako jsou Indy & Wich či Majk Spirit.

Kromě zvukové nahrávky si svou premiéru odbyl také zbrusu nový videoklip odehrávající se na několika odlišných lokacích. Pro Mikea Angelowa je Nový oheň již druhou novinkou za posledních několik měsíců. V září totiž zveřejnil píseň a videoklip I kdybys byla blíž, na kterém můžeme mimo jiné slyšet a vidět i zpěváka kapely KOFE-IN Jana Kunzeho.

Zdroj: Youtube

Přestože se Mike Angelow do povědomí opavských fanoušků dostal hlavně díky své domovské kapele La Resistance, v současné době se věnuje převážně své sólové dráze.

„Právě pracuji na sólovém albu, které by mělo vyjít začátkem příštího roku. O hudební produkci se kompletně stará opavský producent Roman Aust," prozrazuje Mike Angelow a následně doplňuje: „Spolupracujeme také s pražským producentem Ondřejem Žatkuliakem. Nahrává s lidmi jako je Monika Bagárová, Iveta Bartošová a mnoho dalších. Takže finální zvuk bude na vysoké úrovni."

Tato prvotina ponese stejný název jako čerstvě publikovaná píseň, tedy Nový oheň. Fanoušci rapové hudby se jistě mají na co těšit!

Vojtěch Tkáč