V březnové premiéře hry Čekej do tmy ztvární ústřední postavu slepé ženy Hana Baroňová. Čtyřiadvacetiletá absolventka Vyšší odborné školy herecké v Praze nyní studuje na opavské Slezské univerzitě obor Kulturní dramaturgie se zaměřením na divadlo.

Filmoví diváci ji už mohli vidět jako Janu v Rafťácích, jako Blanku v Kouzelném mostu nebo ve snímku Smutek paní Šnajdrové. Česká televize ji obsadila do dokumentu o Komenském a televize Prima do seriálu Velmi křehké vztahy, ve kterém ztvárnila roli Ilony Kudrnové. Divadelní prkna si Hana Baroňová osahala už dvakrát v Pidivadle a jednou v Divadle Extrém.

Do pánské části souboru přichází šestadvacetiletý absolvent brněnské JAMU Peter Strenáčik. V české i slovenské televizi si už vyzkoušel roli moderátora, působil v modelingu a účinkuje také v seriálu Ošklivka Katka. Zkušenosti má rovněž s hudebními projekty a na prknech brněnských divadel i v banskobystrickém Divadle malých javiskových foriem vytvořil několik rolí v činohře i v muzikálu.

Ve Slezském divadle má angažmá od března letošního roku a v současné době přebírá v inscenacích Ze života hmyzu, Sluha dvou pánů a Marie Stuartovna role herců Marka Kunce a částečně i Petra Klimeše, kteří opavskou činohru opustili.